Anadolu Damızlık ve Yarka

Isa Brown

Isa Brown
Isa Brown

Isa Brown

İsa Brown Tavuk Cinsi ırkı Fransız menşeili, kahverengi tüylü, tek tarak yumurtacı hibrit tavuk ırkıdır. İsa Brown salma bakımda yılda ortalama 250-300 adet arası kahverengi yumurta verebilirler. 60. haftada: 250 yumurta, 72. haftada: 313 yumurta, 80. haftada: 351 yumurta alınır. İsa Brown Yarka'nın yumurta rengi Kahverengidir. İsa Brown Yarka'nın en yüksek yumurta performansına erişme yaşı 27-28. haftalardır.

İsa Brown Yarka'dan stoğumuzda olması durumunda en az 200-250 adet "Sipariş" verdiğinizde sevkiyatını yapabilmekteyiz. Yarka'larınızı 16-17 Haftalık Kılavuza yakın döneminde iken, tüm aşıları sitemizde anlattığımız "Aşı Takvimi"ne bağlı kalınarak Veterinerlerimiz tarafından zamanında yapılmış ve sevkiyat esnasında dörtlü karma aşısı ve tifo aşısı da yapılmış olarak kendi sevkiyat araçlarımızla nakliye bedeli almadan kapınıza kadar teslim ediyoruz. Kapıda ödeme yöntemiyle tahsilatını gerçekleştiriyoruz. Nakit ya da Kredi Kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

DİĞER IRKLAR

image description

Atabey

Tavuk Irkları
image description

Isa Brown

Tavuk Irkları
image description

Atak-S

Tavuk Irkları
image description

Babcock White

Tavuk Irkları

Copyright © 2021 Her Hakkı Saklıdır. Sitemizin herhangi bir şekilde kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.

Fevzi Çakmak Mah. Akçil Gıdacılar Sit.10463. Sk. No:18 Karatay/KONYA

0850 304 01 42 - bilgi@anadoludamizlik.com